Бензинові генератори

Бензинові генератори: види, переваги та недоліки

Перебої в централізованій мережі електрики стали однією з найскладніших тем цього року в Україні. Вирішити цю проблему можна, якщо купити бензиновий генератор. Його використовують для забезпечення електроенергією будинку, дачі, офісу, торгової точки тощо. Всі види обладнання відрізняються потужністю, типом конструкції, вагою, комплектацією та опціями. В інтернет-магазині АГРОМОТО представлений широкий асортимент бензинових та дизельних генераторів з різним показником потужності. Щоб придбати відповідний варіант, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Бензиновий генератор: які переваги?

Бензинові генератори електроенергії вважаються найбільш поширеними та затребуваними. Їх масово купують завдяки таким перевагам агрегатів:

  1. Надійність і невелика вага конструкції. Бензиновий генератор току продається із закритим та відкритим корпусом. Обидві конструкції надійні. Закритий корпус дозволяє використовувати обладнання без навісу на відкритій площадці. Техніка з відкритим корпусом встановлена ​​на міцну рамну установку. Також покупці відзначають нижчий вес бензинових моделей порівняно із дизельними.
  2. Широкий спектр потужності. Бензинові генератори представлені в нашому каталозі, мають потужність від 1 до 15 кВт і вище. Малопотужні моделі можна використовувати на дачі, квартирі, приватному будинку, на виїзних заходах.
  3. Менше шуму під час роботи. Шкіра бензинова, що використовується як резервне обладнання електроенергії, видає менше шуму, порівняно з дизельною.
  4. Простота експлуатації будь-якої пори року. Бензиновий генератор легко запускається в спеку та мороз, що є незаперечним перевагою.
  5. Компактні розміри. Техніка, що функціонує від такого палива як бензин, відрізняється меншою вагою та компактними габаритами.
  6. Бюджетні ціни. Саме бензиновий генератор електрики представлений у бюджетному ціновому сегменті.
  7. Проста експлуатація. Для роботи генератора на бензин паливі знадобиться лише регулярна заміна олії, чищення фільтра паливної системи та перевірка свічок запалювання.

До недоліків електростанцій на бензині варто віднести нижчий моторесурс у порівнянні з дизельними моделями, необхідність регулярних пауз роботи агрегату, невеликі показники потужності. Саме тому їх найчастіше використовують як резервний джерело електричного струму.

Види різних бензинових генераторів

Усі бензинові генератори працюють на базі двигуна внутрішнього згоряння. Принцип його вироблення електромагнітної індукції. Паливом, яке рухає двигун, стає бензин. Бензиновий генератор можна підключати для забезпечення електрикою до техніки сільськогосподарського призначення, різних будівельних агрегатів, побутових приладів та інших. Для вибору електростанцій спочатку рекомендуємо розібратися у їх різновидах.

Основні різновиди бензинових моделей:

  1. За типом двигуна. Бензинові генератори працюють на базі двох або чотиритактних двигунів. Двотактними моторами оснащують малопотужні моделі. Їх можна застосовувати виключно як резервний джерело живлення. Чотиритактні двигуни відрізняються великою потужністю, підвищеним моторесурсом та ефективністю.
  2. Параметри. За вагою та габаритами можна розділити бензинові генератори на рамні та інверторні. Рамні відрізняються широким діапазоном потужності, їх можна підключати до великої кількості приладів. Інверторний варіант компактний і найлегший за вагою. Мінімально конструкція може важити 10 кг і виглядати у вигляді невеликої валізки.
  3. Фазність напруги. Електромережа в будинку та промисловості може працювати у кількох фазах: двофазна та трифазна. Тому при виборі агрегату важливо уточнити яку саме напругу в приміщенні, де буде підключатись техніка.
  4. Потужність. Для того щоб визначити, з якою потужністю потрібна генераторна установка, необхідно підрахувати споживання електроенергії всіх приладів, які будуть запитуватись від генератора. У нашому каталозі можна купити бензиновий генератор з потужністю від 1 кВт та вище.
  5. Наявність AVR. Регулятор напруги в електромережі дозволяє використовувати бензинові агрегати для високочутливої ​​техніки до перебоїв та стрибків електрики. Деякі моделі укомплектовані AVR.
  6. За типом запуску. Бензогенератор може запускатись за допомогою ручного або електричного стартера. Ручний пуск має більшість малопотужних моделей. Електростартер є включенням за допомогою ключа запалювання.

Купити бензогенератор в Україні

У каталозі інтернет-магазину АГРОМОТО представлений широкий вибір портативних та стаційних бензогенераторів з потужністю від 1 кВт та вище. Ціна електротехніки варіюється від 20 до 200 тисяч грн залежно від потужності, комплектації та функціоналу. Допоможемо підібрати потрібний варіант для ваших цілей експлуатації. Доставка здійснюється по всій Україні. Є можливість купити на виплат чи кредит.